+420 732 969 201

Aktuality

Eshop na molitanové sestavy
Vytvořili a spustili jsme samostatný e-shop na molitanové sestavy a herní prvky z molitanu pro děti. Najdete jej na adrese molitanove-sestavy.cz
Do našeho sortimentu zařazen školní nábytek
Jsme zástupci několika zahraničních firem na českém trhu, které vyrábí nábytek pro vzdělávací instituty. Nábytek a...

Podpořte nás na Facebooku

Mapka AAZ Technik

Firma AAZ Technik

Luděk Říha - AAZ Technik

Montážemi stínící techniky, specielně montáží hliníkových a vertikálních žaluzií se věnujeme od roku 1994. Naše nabídka služeb zahrnuje i montáže látkových rolet. Náš trh je určen pro Mladou Boleslav a okolí.

V současné době jsme rozšířili naší činnost o prodej, montáž a dodávku školního a kancelářského nábytku. Jsme zástupci několika zahraničních firem na českém trhu, které vyrábí nábytek pro vzdělávací instituty.

V nabídce máme také molitatové stavebnice a molitanové kostky pro nejmenší, děti předškolního věku. Jde o stavebnice, se kterými mohou děti rozvíjet své představy a fantazie a stavět různé hrady. Také sportovní vybavení, jako švédská bedna nebo sedací vaky. Zakoupit online je můžete v našem nové e-shopu.

Nábytek a školní zařízení je vyráběno podle evropských norem EN 1729-1 Zboží je vyráběno za použití nejnovějších technologii ze zdravotně nezávadných materiálů a to v nejvyšší kvalitě.

Snažíme se neustále sledovat novinky na trhu - nové designy a trendy v sortimentu žaluzií jsou samozřejmostí. Spokojenost zákazníka stavíme na první místo a proto slušnost a poctivost všech našich zaměstnanců a kvalita námi dodávaných výrobků za přijatelné ceny je prioritní.


Kontakt Luděk Říha - AAZ Technik

Luděk Říha - AAZ Technik
U masokombinátu 699, 293 06 Kosmonosy
e-mail: info@aaztechnik.cz

Copyright © 2018 by Luděk Říha - AAZ Technik
realizace Regional | Administrace
Chci dostávat aktuality na email: