+420 732 969 201

Aktuality

Objednávky z webu a eshopu
Objednávku můžete provézt zasláním Vaší objednávky s uvedeným názvem a číslem zboží na e-mail info@aaztechnik.cz...
Eshop na molitanové sestavy
Vytvořili a spustili jsme samostatný e-shop na molitanové sestavy a herní prvky z molitanu pro děti. Najdete jej na adrese molitanove-sestavy.cz

Podpořte nás na Facebooku

Mapka AAZ Technik

Firma AAZ Technik

Luděk Říha - AAZ Technik

Montážemi stínící techniky, specielně montáží hliníkových a vertikálních žaluzií se věnujeme od roku 1994. Naše nabídka služeb zahrnuje i montáže látkových rolet. Náš trh je určen pro Mladou Boleslav a okolí.

V současné době jsme rozšířili naší činnost o prodej, montáž a dodávku školního a kancelářského nábytku. Jsme zástupci několika zahraničních firem na českém trhu, které vyrábí nábytek pro vzdělávací instituty.

V nabídce máme také molitatové stavebnice a molitanové kostky pro nejmenší, děti předškolního věku. Jde o stavebnice, se kterými mohou děti rozvíjet své představy a fantazie a stavět různé hrady. Také sportovní vybavení, jako švédská bedna nebo sedací vaky. Zakoupit online je můžete v našem nové e-shopu.

Nábytek a školní zařízení je vyráběno podle evropských norem EN 1729-1 Zboží je vyráběno za použití nejnovějších technologii ze zdravotně nezávadných materiálů a to v nejvyšší kvalitě.

Snažíme se neustále sledovat novinky na trhu - nové designy a trendy v sortimentu žaluzií jsou samozřejmostí. Spokojenost zákazníka stavíme na první místo a proto slušnost a poctivost všech našich zaměstnanců a kvalita námi dodávaných výrobků za přijatelné ceny je prioritní.


Kontakt Luděk Říha - AAZ Technik

Luděk Říha - AAZ Technik
U masokombinátu 699, 293 06 Kosmonosy
e-mail: info@aaztechnik.cz

Copyright © 2019 by Luděk Říha - AAZ Technik
realizace Regional | Administrace
Chci dostávat aktuality na email: